Personalizowane prezenty

Zapewne każdy z nas lubi dostawać rzeczy unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. O wiele większą  wartość ma książka jeśli znajdzie się w niej dedykacja albo autograf autora, podobnie jest z biżuterią, która ma wygrawerowany pamiątkowy napis albo ramką, w której znajdzie się pamiątkowa fotografia. Dlatego warto poszukać sposobów na to, by dawane przez nas prezenty były wyjątkowe.

Spersonalizowane gadżety

Z pomocą prostych w obsłudze programów można zaprojektować nadruk na fajne, modne gadżety. Mogą to być kubki, poduszki, podkładki pod mysz, torby i plecaki, etui na telefon i wiele innych. Można na nich umieścić ciekawe zdjęcie, dowolny napis albo co szczególnie ciekawe własnoręcznie wykonany wzór. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zeskanować dziecięcy rysunek, który znajdzie się później na kubku czy poduszce i stanie się świetnym prezentem na dzień matki, ojca, dziadka czy babci. Można zrobić fajną karykaturę, co będzie zabawnym prezentem na urodziny bądź imieniny. A może pasujące do siebie dwie rzeczy, które będą idealne na walentynki? Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Odzież z nadrukami

Równie dobrym pomysłem jest stworzenie odzieży z własnym nadrukiem. Wystarczy dobry pomysł i trochę czasu aby stworzyć wyjątkową koszulkę czy bluzę. Może to być wzór do noszenia na co dzień lub koszulka z własnym nadrukiem zaprojektowana z myślą o specjalnej okazji. Takie koszulki sprawdzą się idealnie na wieczór panieński lub kawalerski, na osiemnastkę i na wiele innych okazji. Przy tworzeniu wyjątkowej odzieży możemy wykorzystać motywy zwierzęce, muzyczne, roślinne, bajkowe, wzory abstrakcyjne, śmieszne obrazki i wiele innych. Kreator koszulek umożliwia zrobienie bardzo ciekawych wzorów. Nic Cię nie ogranicza poza miejscem dostępnym na danym ubraniu.
Bardzo możliwe, że projektowanie prezentów spodoba Ci się tak bardzo, że postanowisz też sprezentować coś sobie. To fajna okazja, by stworzyć wymarzoną rzecz, sprawić, by noszone koszulki i bluzy miały indywidualny, ważny dla nas przekaz. A do tego projektowanie to fantastyczna zabawa.